تبلیغات در کانالکس

سایت کانالکس به عنوان بزرگترین و جامعترین کانال یاب حاضر در ایران برای رونق بخشیدن بیشتر به کسب و کارهای فضای مجازی ، بسته های تبلیغاتی زیر را جهت بهتر دیده شدن شما فراهم نموده است :
کانالهای ویژه در صفحه نخست سایت و در صفحات جستجو نمایش داده می شوند .
کانالهای ویژه در باکسی جدا نمایش داده می شوند و با سربرگ ( ویژه ) از دیگر کانالها متمایز می شوند .
در صفحه نخست بسته به اندازه صفحه نمایش بین 4 الی 10 کانال ویژه از هر پیام رسان نمایش داده می شود .
کانالهای ویژه به صورت تصادفی نمایش داده می شوند ، بر فرض اگر 20 کانال ویژه در یک پیام رسان موجود باشد در باکس 10 عدد به صورت تصادفی نمایش داده می شوند .
در صفحه نخست هم باکس های هر پیام رسان به صورت تصادفی مرتب می شوند ، به این معنا که در این لحظه باکس کانالهای ویژه گپ در ابتدای سطر و در لحظه بعد باکس پیام رسان دیگر در ابتدای سطر قرار می گیرد .
در صفحه جستجو چنانچه کاربر یک پیام رسان را انتخاب کند و هیچ موضوعی را انتخاب نکند ، کانالهای ویژه آن پیام رسان نمایش داده می شوند .
در صورتی که کاربر یک یا چند موضوع خاص را انتخاب کند ، ابتدا از آن پیام رسان و موضوعات انتخاب شده کانالهای ویژه نمایش داده می شوند و چنانچه کانال ویژه ای در آن موضوع خاص نباشد یا به مقدار تعداد باکس بین 4 و 10 عدد است نرسد از دیگر موضوعات کانالهای ویژه انتخاب و نمایش داده می شود .
درصد بازدید از کانالهای ویژه چندین برابر کانالهای عادی است .
برای بهتر دیده شدن کانال خود میتوانید از تبلیغ پاپ آپ استفاده کنید .
تبلیغ پاپ آپ برای هر IP در هر روز فقط یک بار نمایش داده می شود تا تعداد نمایش کاملا واقعی و دارای بهترین بازدهی باشد . این قابلیت فراهم است تا در صورت نیاز بتوانید تعداد نمایش روزانه برای هر IP را تعیین کنید ، که می توانید این امر را از طریق فرم تماس با ما با مدیران سایت در میان بگزارید .
پاپ آپ ها جوری برنامه ریزی شده اند تا در بازه های مختلف به بازدید کنندگان نمایش داده شوند که این امر باعث می شود تا نمایش پاپ ها برای کاربران ایجاد خستگی نکند و توجه به پاپ آپ بیشتر شود .
نوع دیگر نمایش تبلیغ استفاده از بنر پایین صفحه می باشد .
بنر پایین صفحه در صفحه نمایش های کوچکتر مانند موبایل و تبلت تمام صفحه پایین را پر می کنند و در صفحه نمایش های بزرگتر مانند کامپیوتر های شخصی بخشی از صفحه پایین را به خود اختصاص می دهند .
تبلیغ پاپ آپ برای هر IP در هر روز فقط یک بار نمایش داده می شود تا تعداد نمایش کاملا واقعی و دارای بهترین بازدهی باشد . این قابلیت فراهم است تا در صورت نیاز بتوانید تعداد نمایش روزانه برای هر IP را تعیین کنید ، که می توانید این امر را از طریق فرم تماس با ما با مدیران سایت در میان بگزارید .
در صفحه ای که پاپ آپ نمایش داده شود دیگر بنر نمایش داده نخواهد شد تا بازدهی تبلیغ بیشتر باشد .
برای اطمینان از واقعی بودن بازدید ها و نمایش تبلیغ قسمتی فراهم شده است تا بتوانید از طریق IP تعداد بازدید ها را مشاهده کنید .
لازم به ذکر است IP های ربات های گوگل و دیگر ربات ها در تعداد نمایش ها محاسبه نمی شود .
چنانچه قصد دارید برای کانال خود یکی از تبلیغ ها را سفارش دهید ، ابتدا از قسمت ثبت کانال اقدام به ثبت کانال خود نمایید و چنانچه قبلا کانال شما در سایت ثبت شده است از قسمت منوی دسته بندی آن را جستجو کنید و بعد از مشاهده اطلاعات کانال بر روی دکمه ویژه سازی کلیک کنید .
بازه سفارش تبلیغ به صورت روزانه تعریف شده اند تا بتوانید با حداقل هزینه از سرویسهای تبلیغاتی سایت استفاده کنید و از کیفیت سرویس مطمئن شوید . در صورتی که تبلیغ دیگری مد نظر شما است کافی است این مهم را با مسئولین سایت کانالکس در میان بگزارید .